Ju lutem subsribe tek kanali im


#1


Ju lutem me ndihmoni me disa subsribe :heart_eyes::heart_eyes:


#2

Cka ka ne kete kanal, kallxona pse me u “Subscribe”?


#3

Flet kshu per lojna dhe tutoriale plus nuk e ndimon dot shqiptari shqiptarin du me e rrit si kanal Prandaj


#4

Suksese ty shoku, une veç deshta me shtu pak kontekst ne kerkesen tonde qe edhe tjeret qe e lexojne me dite cka flitet edhe me pas pak me shume promovim.


#5

Shum flm vlla :+1::v: